На улице мороз, а кременчугский "Кремень" во всю готовится к весенней части. Так за последние два дня было сыграно две игры.

29.01.12г. Кременчуг. Стадион «Кремень». t -12.

«Кремень»: Олейник (Чумак, 61), Ямборко (Волошин, 61), Борисенко (Дычко, 61), Кравец (Булычов, 61), Блавацкий (Проненко, 61), Пластун, Шепель (Тынынык, 61), Швец (Сумцов, 61), Адамский (Черномор, 61), Новаковский (Кунев, 61), Отрышко (Сутула, 61). Тренер - Юрий Чумак.
    Голы: Черномор (90) - ? (31)

Сегодня «Кремень» сыграл свой второй товарищеский матч на зимних сборах.
    По обоюдной договорённости матч прошёл в формате три тайма по 30 минут. У «Кремня» по 60 минут на поле провели новички, имея таким образом больше игрового времени для того, что бы себя проявить. Первыми счёт на 31-й минуте открыли гости, на что хозяева поля смогли ответить лишь на последней минуте матча. Счёт сравнял Игорь Черномор.

Пресс-служба МФК «Кремень» (Автор: Василий Криворучко)

«Кремінь» - «Зірка» - 1:2 (0:1).

30.01.12г. Кременчуг. Стадион «Кремень». t -10.

«Кремінь»: Чумак (Олейнік, 46), Волошин (Ямборко, 61), Борисенко, Буличев, Проненко, Тининик (Пластун, 46), Сумцов, Черномор (Шепель, 61), Швець (Отришко, 69), Кунєв, Сутула.

«Зірка»: 1 тайм. Ситников, Гололобов, Бурдіян, Шибко, Смалько, Батальський, Рудницький, Олейнік (Осадчий, 30), Степанов, Войтенко, Прокопченко.
    2 тайм. Товт, Стоян, Дурай, Скляр, Пінчук, Порошин, Кочура, Бочкур, Осадчий (Кєвліч, 60), Войнаровський, Долгий.

Голы: Черномор (57, пен) – Батальский (32), Кочура (82).

«Зірка» перемогла «Кремінь»

В м. Кременчук кіровоградська «Зірка» на футбольному полі зі штучним покриттям зіграла товариський матч із місцевим «Кременем». Початок зустрічі був за кіровоградцями: футболісти «Зірки» подали кілька поспіль кутових, але захисники суперника в даних ситуаціях зіграли надійно. Відповідь «Кременя» була досить небезпечною: з флангу півзахисник господарів Швець увірвався в штрафний майданчик «Зірки» і пробив поруч зі штангою воріт Антона Ситникова. В подальшому кіровоградці більше володіли ініціативою і на тринадцятій хвилині зустрічі Олександр Батальський мав чудову можливість забити перший м’яч в матчі, але його удар з п’яти метрів заблокував захисник «Кременя». Та все ж на 32-ій хвилині Олександр свого досяг: скориставшись чудовою фланговою передачею Андрія Смалька Батальський, отримавши м’яч у центрі штрафного майданчика «Кременя», переграв захисника і пробив під голкіпером суперника – 1-0 на користь «Зірки». Через дев’ять хвилин знову спрацювала зв’язка Смалько – Батальський, але цього разу Олександр, замикаючи дальню штангу воріт, пробив повз ворота. Мінімальною перемогою «Зірки» і завершилася перша половина звітного матчу.
    На другий тайм кіровоградська команда вийшла в іншому складі; господарі у свій склад внесли незначні корективи. Стартові хвилини другої половини зустрічі пройшли під диктовку «Зірки»: Олександр Кочура мав шанс подвоїти перевагу в рахунку, але його удар з меж штрафного майданчику прийшовся у захисника «Кременя». А на 56-ій хвилині оборона гостей припустилася помилки і Швець, вийшовши тет-а-тет з Андрієм Товтом, був збитим голкіпером кіровоградської команди у власного штрафного майданчику – пенальті. Вирок чітку реалізував вихованець кіровоградського футболу Ігор Черномор. Такий поворот подій звісно не влаштовував кіровоградську команду, яка намагалася якомога швидше «схилити шальки терезів» на свою користь. Активно вийшов на заміну Єгор Кєвліч, який вже через хвилину після його виходу на футбольне поле, увірвався з флангу у штрафний майданчик суперника і був збитий захисником господарів, але арбітр не наважився призначити одинадцятиметровий. Територіальну та ігрову перевагу Денис Стоян міг втілити у забитий м’яч, але з 15 метрів пробив вище воріт «Кременя». На 72-ій хвилині Єгор Кєвліч вийшов один на один із голкіпером суперника, але не зміг його переграти. Через хвилину Олександр Кочура пробив вище воріт Олейніка. Міг відзначитися забитим м’ячем Андрій Порошин, але після його удару в падінні головою «круглий» пролетів поруч зі штангою воріт «Кременя». Гол біля воріт господарів назрівав і від стався: на 82-ій хвилині після передачі Скляра Олександр Кочура увійшов у штрафний майданчик суперника і влучно пробив у ближній кут воріт – 2:1. У хвилини, що залишилися до завершення зустрічі, «Кремінь» намагався відігратися, але йому не вдалося. Тож в підсумку матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Зірки». Це є не поганим результатом на фоні навантажень, які футболісти нашої команди отримують на тренуваннях.
    Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка».

Следующая игра, если не вмешается погода, запланирована на 1 февраля с комсомольским "Горняком-Спорт",

Просмотров: 419 | Добавил: kremen | Рейтинг: 0.0/0